Šifry

Stáže pro studenty

Posuň se od teorie k praxi.
Zjisti, jak to funguje v moderní IT firmě.

Pro léto 2017 máme STOP stav u stáží. Děkujeme za zájem!

Příležitosti pro studenty

Přihlášky na stáže 2020 přijímáme od 1.3.2020.

Letní stáže

Podílej se s námi na zajímavých softwarových projektech třeba již během studia. Jsme lokální softwarová společnost s globálními klienty a baví nás dělat software s přidanou hodnotou

Absolventi

Studentská léta se Ti blíží ke konci a ty začínáš přemýšlet, kam pošleš životopis a kde odstartuješ svou kariéru? První práce je důležitá, u nás získáš potřebný rozhled!

Naši stážisté

Přiznávám, že jsem oproti minulým zkušenostem z praxí velmi překvapen přátelským kolektivem, příjemným prostředím a pohodovou atmosférou v Edhouse.

Kuba

FIT VUT

Stážista 2016, 2017

Vojta byl prvním stážistou v Olomouci vůbec a neskutečně se za léto posunul dopředu. Na příští léto s ním počítáme zase.

Vojta

PF UPOL

Stážista 2017

Překvapila mě přátelská účast a uvolněná atmosféra schůzek a jednání. Stáž byla skvělá příležitost, jak získat praktické zkušenosti s vývojem spolehlivého software pro náročné zákazníky.

Marek

absolvent MFF UK

Stážista 2016 - aktuálně na plný úvazek

Odnáším si hlavně zkušenosti! Byl jsem překvapen ze super kolektivu a mimopracovního vyžití, kdy jsem si šel zahrát třeba florbal.

Martin

FIT VUT

Stážista 2016, 2017 - aktuálně na zkrácený uvázek

Bylo to nejproduktivnější léto v mém životě!

David

FAI UTB

Stážista 2016, 2017 - aktuálně na zkrácený úvazek

Před nástupem jsem očekával, že jakožto stážista budu pracovat na nějakých nepotřebných projektech, které brzy upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou.

Michal

FFKT VUT

Stážista 2015, 2016, 2017 - aktuálně na zkrácený úvazek