Šifry

Exkurze

Nejlíp člověk pochopí fungování firmy, když se do ní podívá.
Máme dveře otevřené školám, kroužkům i jednotlivcům.

Domluvte si termín na:
kariera@edhouse.cz

Znalosti nejsou vše, co potřebujeme. Praxe je stejně důležitá. Jak ale nahlédnout firmám pod „pokličku“? Jak se správně připravit na budoucí zaměstnání?

V naší firmě pořádáme exkurze pro střední, vysoké školy, ale i pro kroužky či zájmové skupiny v oblasti vývoje software nebo počítačů a techniky obecně.

Co můžete očekávat?

V první řadě vám představíme naši firmu, firemní kulturu a přiblížíme požadavky na zaměstnance, které máme. Pokračujeme popisem procesu vývoje software (od nápadu, vytvoření požadavku,user stories, vývoj, testy apod.). Poté se přesuneme na praktickou ukázku mikroskopu a krátké představení jednoho z projektů, který pro něj programujeme. Na závěr si prověříme bystrost návštěvníků šifrou, aby si potrénovali mozkové závity. Při exkurzi rádi odpovíme na všechny případné dotazy, které v průběhu vzniknou.

Koncept exkurzí přizpůsobujeme věku a znalostem návštěvníků, takže to bude tak, aby to všem vyhovovalo :)

Zjistit tolik informací o firmě nebylo jednodušší a určitě to může pomoci do budoucna při rozhodování. Pokud máte zájem, kontaktujte nás. Rádi vás provedeme a ukážeme, jaké jsou možnosti v softwaru v budoucnosti. Pokud se vám u nás zalíbí, tak se budeme těšit na budoucí spolupráci na stážích nebo přímo na pracovních pozicích.

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie ve vašem zařízení. Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby a pomáhají nám analyzovat výkon webu. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.