Šifry

CO TI NABÍZÍME

  • Finanční ohodnocení odpovídající tvým znalostem - zadarmo u nás nebudeš.
  • Najdeš u nás kompetentního vedoucího, který tě respektuje a poradí, v čem budeš potřebovat.
  • Podpoříme tě v dalším vzdělávání, protože chuť rozvíjet se jen kvitujeme.
  • Máš u nás možnost kariérního růstu - své team leadery si vychováváme z kolegů, takže ze stáže se po škole může stát plný úvazek a pak... cokoliv dalšího, pokud na to máš a máš vysoké ambice.
  • Máme spoustu firemních aktivit, které s námi můžeš absolvovat - od pravidelných utkání ve flórbale, stolním fotbálku, přes výuku angličtiny na pracovišti až po lekce zdravého cvičení. Pak nějaké ty teambuildingy a taky kafe v kuchyňce a sem tam nějakou dobrotu od našich back-office holek.

Letní stáže

Děkujeme za tvůj zájem

Zavolej nebo napiš Kláře, telefon +420 734 205 944, e-mail kariera@edhouse.cz, případně nám zanechej kontakt a my se ti ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, profesní CV) společností Edhouse s.r.o. pro účely výběrového řízení po dobu trvání tohoto výběrového řízení. Souhlas může být kdykoliv písemně a nebo elektronicky odvolán. Společnost Edhouse s.r.o. převzaté osobní údaje zpracovává v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

No a je to, teď už jen nachystat CVčko, svačinku a nažhavit telefon, protože se ti co nevidět ozveme =o)

Oops! Something went wrong while submitting the form.