Šifry


Podporujeme to, co nám dává smysl.

Organizujeme:

Edison do škol aneb výuka algoritmizace na základních školách

Pořádáme celodenní workshopy pro učitele informatiky, abychom jim pomohli lépe uchopit výuku algoritmizace a podpořili vzdělávání dětí, které se budou chtít v budoucnu zaměřit na programování.

VÍCE INFORMACÍ

Podporujeme tyto akce:

NeoCUP

Máme u nás ve firmě spoustu rodičů a v budoucnu jich jistě ještě dost přibude. Ani my, ani nikdo jiný nevíme, kdy a komu se může předčasně narodit miminko a NeoCup sbírá peníze pro vybavení a ulehčení této situace jak doktorům, tak rodičům, ale hlavně samotnému miminku. Jsou to malí bojovníci, kteří se nevzdávají a bojují od první minuty. Je to pro nás silný projekt, který podporujeme jak finančně, tak naší účastí v NeoCup turnaji, kde se taky cítíme jako bojovníci (ale trošku z jiného důvodu).

Cyklobrána do prázdnin

Ani nevíme, kolik toho najezdíme my dohromady na kolech, ale bude to dost. Proto jsme rádi za tuto aktivitu, která vede děti ke sportu - jízdě na kole v tomto případě. Cyklobrána do prázdnin získává každoročně na větší a větší oblibě a rok co rok tam máme edhousí želízka v ohni!

 

FairPlay Festival

Jednodenní festival bez alkoholu a drog, co je fair už několikátý rok. Uvidíte na něm spoustu zajímavých sportovních disciplín a to nejlepší je, že si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Adopce zvířat v ZOO

Bazilišek a leguán - oba dva zelení se staly našimi kamarády v ZOO Zlín Lešná, kde je můžete najít v tropické hale Yucatán.

Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati

Tato akce je vrcholem zimního semestru pro většinu studentů univerzity. My si již druhým rokem užíváme tento vyladěný večer se spoustou tance, skvělými kapelami, vystoupeními i zábavou. Máme ve firmě spoustu vynikajících tanečníků, kteří nám na takových akcích rozhodně ostudu nedělají! Takže, potkáme se tam příště?

Salsa ples

Není to jen valčík a další standardní tance, které umíme. Rádi zavlníme i boky při latinských tancích, jako je salsa, bachata nebo zouk. Takže se snažíme o rovnováhu v podpoře obou akcí.

UTB FAI akce (Robogames)

Fakultu informatiky máme hned vedle a proto je pro nás fajn zapojit se do jejich aktivit a ukázat tak stávajícím i budoucím studentům, že mají kam jít na zajímavou praxi a po škole u nás najdou třeba svou první práci.

Šifrovací hra Bota

Sami víme, jak je složité a časově náročné vytvořit dobrou šifrovací hru pro velký počet lidí, vyzkoušelo si to už i hodně z nás a proto rádi přiložíme ruku k dílu i u téhle Boty. Mají od nás prostor pro finish všech úkolů a taky dostupné kancelářské vybavení.

Kotelna Gymzl

Studenti zlínského gymnázia pořádají kulturní akci, jelikož spousta z nás studovala právě tam, rádi se s nima na této akci budeme podílet a pomůžeme jim ji zrealizovat.

Účastníme se jako firma:

Do práce na kole (DPNK)

Tato aktivita nám přirostla k srdci už dávno. Takže nejenom celý květen, ale i ostatní měsíce chodíme do práce pěšky nebo běháme, jezdíme na koloběžce nebo na kole a snažíme se hýbat, aby naše tělo i příroda nedostávala tolik zabrat.

Darování krve

Víme, jak moc je to potřeba a může to zachránit životy. Takže pravidelně chodíme darovat, ideálně ve skupinách, ať zaplníme zásoby krve.