Šifry
 • Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu pohodových lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
 • Najdeš u nás kompetentního vedoucího, který tě respektuje a podpoří tě v dalším růstu.
  Své team leadery vychováváme z kolegů.
 • Nabídneme ti odpovídající finanční ohodnocení, které roste s tebou.
 • Benefity:
  - flexibilní pracovní doba,
  - 5 týdnů dovolené a 2 sick days za rok,
  - home office 2 dny v týdnu,
  - profit share program (roční odměny),
  - stravenkový paušál,
  - benefitní karta Pluxee,
  - notebook i pro soukromé účely,
  - interní inspirační konference Ed Connect,
  - odborné skupiny, interní knihovna,
  - Edhouse management academy,
  - výuka angličtiny, němčiny a španělštiny
  - teambuildingy, celofiremní akce,
  - zázemí pro sportovce, ...

Software developer (web, desktop, enterprise, embedded)

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín

MÁM ZÁJEM

Děkujeme za tvůj zájem

Zavolej nebo napiš Kláře, telefon +420 734 205 944, e-mail kariera@edhouse.cz, případně nám zanechej kontakt a my se ti ozveme zpět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, profesní CV) společností Edhouse s.r.o. pro účely výběrového řízení po dobu trvání tohoto výběrového řízení. Souhlas může být kdykoliv písemně a nebo elektronicky odvolán. Společnost Edhouse s.r.o. převzaté osobní údaje zpracovává v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR).

No a je to, teď už jen nachystat CVčko, svačinku a nažhavit telefon, protože se ti co nevidět ozveme =o)

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Opravdovost

Lákat na světové projekty nebo součást týmu dnes zkouší každý. V Edhouse je oboje pravdivé, jenže to musíš zažít, ne si o tom číst v inzerátu. Protože Edhouse je mnohem víc než klišé z reklamních plakátů. Jsme moravský software house, který má své pobočky ve čtyřech městech: Zlín, Uherské Hradiště, OlomoucVsetín. I když si každá pobočka žije tak trochu svým vlastním životem, jedno mají společné: najdeš tu inteligentní, vzdělané a přátelské kolegy a kolegyně, kteří tě nenechají tápat a vždy ti pomůžou. Součástí života v naší firmě je plná informovanost o směřování firmy i vtažení do diskuse o všech tématech, která mohou ovlivňovat tvou každodenní snahu dělat věci správně. I výběr zákazníků musí ladit s hodnotami, které jsou ve firmě neměnné od samého začátku: podnikat v regionu se skvělými lidmi a do regionu dobrou energii vracet. Stavět podnikání na spolupráci, slušnosti, fair-play, vytváření hodnot a rovnováze mezi životem v práci a po práci.

Software, který ovlivňuje celý svět

Projekty, které realizujeme s plnou důvěrou našich zákazníků, slouží lidem z nejrůznějších světových koutů. Jako třeba Centrios: systém na bázi elektronového mikroskopu  nebo MAPS. Tím, čím jsou pro svět Google Maps, tím jsou pro mikroskopii Thermo Fisher MAPS. I ohromné zvětšení, které elektronové mikroskopy umožňují (více než 1 milion krát), by bylo k ničemu, kdybychom neznali kontext. Více o projektech se dočteš zde.

Používané jazyky a nástroje

Programovací jazyky a používané nástroje: C++, C#, Delphi, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL a další, to vše na backendu, frontendu nebo desktopových, mobilních či embedded aplikacích.

Den plný příležitostí

Naše benefity, atmosféra i kolegové ti budou každý den připomínat, že v Edhouse nejsi číslo v kartotéce, ale důležitou součástí vývojového týmu.

Máš zájem o tuto pozici? Zavolej, anebo napiš Pavlovi z HR na telefon +420 730 539 649, e-mail kariera@edhouse.cz. Pošleš -li zrovna i své CV urychlíš proces.

Tvé CV posoudí nejdříve naše HR a některý z kolegů, team leaderů. Pokud nás tvůj profil zaujme, budeme tě kontaktovat s pozváním k osobnímu setkání. Zpětnou vazbu ti dáme vždy i v případě, že tvůj profil nebude odpovídat aktuálně nabízeným pracovním pozicím.

Na čem pracujeme?

Znáš někoho, kdo by se mohl v Edhouse realizovat?

Sdílej tuto nabídku!

Ostatní pozice

SQA Engineer/SW tester

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín

Technický leader SQA

 Olomouc / Uherské Hradiště / Zlín

SW engineer in embedded development

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín

Software developer RUST

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín

Software developer Delphi

Olomouc / Uherské Hradiště / Vsetín / Zlín