Šifry

Ochrana oznamovatelů

Pracujeme poctivě a respektujeme pravidla.

Společnost Edhouse s.r.o. přijímá oznámení s informacemi o možném protiprávním jednání dle Zákona č. 171 / 2023 Sb. prostřednictvím vnitřního oznamovacího systému v běžné pracovní době ústně, písemně nebo osobně.

Vylučujeme přijímání oznámení od osob, které pro společnost nevykonávají práci nebo jinou obdobnou činnost podle § 2 odst. 3 písm. a), h) nebo i).

Nepřijímáme anonymní oznámení bez údajů o totožnosti oznamovatele (jméno, příjmení a datum narození, nebo jiné údaje, z nichž je možné určit totožnost).

Pro příjem oznámení a další činnosti dle Zákona jsme stanovili příslušnou osobu: HR manager, tel. 573 775 963, adresa: Edhouse s.r.o., Vavrečkova 7074, 760 01 Zlín. Telefonujte bez zobrazení ID volajícího a obálku označte „NEOTEVÍRAT, OZNÁMENÍ“, jinak nelze zaručit utajení totožnosti oznamovatele nebo důvěrnost poskytnutých informací.

Oznamovatel může podat oznámení i Ministerstvu spravedlnosti způsobem uvedeným na webových stránkách instituce.

Vědomě nepravdivé oznámení je přestupkem, za který lze uložit pokutu do výše 50.000 Kč. Oznamovateli nepravdivého oznámení nenáleží ochrana před odvetnými opatřeními.

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie ve vašem zařízení. Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby a pomáhají nám analyzovat výkon webu. Přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.