Případové studie

Vytváříme hodnotu našim klientům.
Můžeme pracovat i pro vás!

Kontaktujte nás

Výzva

Společnost FEI je světovou jedničkou v oboru elektronové mikroskopie a má pobočky vlastního vývoje po celém světě. Vyvíjí špičkové přístroje pro nejrůznější zákazníky – proslulé univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra polovodičového průmyslu.

Společnost potřebovala najít stabilního dodavatele pro zajištění vývoje řídicího software pro elektronový mikroskop. Vzhledem k tomu, že jde o naprosto zásadní věc pro řízení samotného přístroje a zpracovávání výsledků výzkumu, bylo nutné najít kvalitní vývojáře schopné osvojit si náročné požadavky oboru.

Edhouse řešení

Vytvořili jsme tým špičkových profesionálů, kteří se stali odborníky na velmi specifickou problematiku v oblasti mikroskopie. Dobrá zkušenost s naší prací zapříčinila postupné navýšení kapacity vývojářů a počtu projektů, jsme rádi, že díky FEI rosteme a pomáháme tím k jejich vlastnímu růstu. Baví nás pracovat na projektech, které posouvají svět technologií kupředu.

Společnost Edhouse nám poskytuje špičkový a kvalifikovaný vývojový tým, který dokonale zvládá jak technologickou platformu, tak velmi úzce specializované know-how spojené s vývojem našich elektronových mikroskopů. Dodávky ze strany Edhouse jsou vždy v termínu a nejvyšší kvalitě. Dalšími z mnoha výhod spolupráce jsou také bezproblémová komunikace a snaha hledat vlastní inovativní řešení.

RNDr. Jaroslav Chmelík, CSc. head of R&D department, FEI Czech Republic s.r.o.

FEI – The World needs Answers. Web společnosti

Výzva

NCR je světovým lídrem v komplexních řešeních pro bankovní a finanční sektor, což se přirozeně odráží ve vysokých nárocích na kvalitu a spolehlivost. Společnost také zajišťuje vývoj pro maloobchodní sítě světového věhlasu.

Edhouse řešení

Díky našim technickým kvalitám, flexibilitě a zkušenostem jsme schopni spolehlivě naplňovat veškeré potřeby NCR, ať už jde o vývoj pro technologie čerpání paliva, zpracování plateb, nebo manažerské nástroje řízení složitých prodejních sítí. Není nic krásnějšího, než po letech usilovné práce zúročit naše know-how a zkušenosti v takto náročných a významných projektech.

Oceňuji profesionalitu společnosti Edhouse, osobní nasazení a odbornou úroveň softwarových inženýrů integrovaných do našich vývojových týmů a procesů. Edhouse je pro mě partnerem, který nám pomáhá dosahovat vysoké cíle a kvalitu světových NCR řešení.

Jiří Pokorný Manager Business Operations

NCR – Everyday Made Easier. Web společnosti

Výzva

ComAp se zabývá vývojem specializovaných kontrolérů pro řízení provozu generátorů zabezpečujících nepřetržitou dodávku proudu do sítě svých klientů po celém světě. Jedná se o dynamickou českou společnost, která dosáhla významných mezinárodních úspěchů a získala velký respekt za vývoj inovativních elektronických řešení v oblasti výroby energie, průmyslových motorů a zařízení. Tím, že svým zákazníkům dodává výrobky té nejvyšší možné kvality, si společnost ComAp vydobyla postavení, které je synonymem vysoké spolehlivosti a výrazné přidané hodnoty.

Společnost ComAp se rozhodla pro modernizaci vybraných monitorovacích a konfiguračních nástrojů, jelikož se snaží svým zákazníkům neustále nabízet nejnovější technologie. Jednalo se o modernizaci softwarových nástrojů na straně PC, které slouží ke konfiguraci a monitoringu hardware kontrolérů. Nová generace nástrojů měla být postavena na nové technologii Microsoft .Net WPF. Společnost tedy hledala zkušený tým vývojářů, který by byl schopni naplnit požadavky nejmodernějších technologií a zajistit tak vývoj světově inovativních produktů v oboru.

Edhouse řešení

Na začátku stály výborné reference od našich stávajících klientů, náš tým vývojářů si pak svou profesionalitou získal plnou důvěru klienta, takže momentálně spolupracujeme na vývoji světově inovativního řešení v daném oboru. Je nám ctí být součástí projektů, které mají světový rozměr a utváří budoucnost technologií.

Vývoj našich produktů vyžaduje perfektní pochopení a zvládnutí software technologií a procesů, které musí velmi spolehlivě a precizně řídit hardware. Není snadné najít vývojáře pro tak delikátní záležitost, jsme proto rádi, že vývojáři z Edhouse dovedou naše požadavky rychle a kvalitně splnit a můžeme se na ně spolehnout.

Radim Girgaš R&D General Manager

ComAp - Control Systems. Web společnosti